URNA, betong, 1900-tal.

URNA, betong, 1900-tal.
1704801. URNA, betong, 1900-tal.

Höjd 37, diameter 46 cm.

Skador förekommer, lös del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37, diameter 46 cm.

Skador förekommer, lös del.

Antal besök: 952