LILLAN MICHELIN. Kaffe på sängen. Färglitografi, signerad Lillan Michelin och numrerad 137/250.

170477. LILLAN MICHELIN. Kaffe på sängen. Färglitografi, signerad Lillan Michelin och numrerad 137/250.

Bildyta 50 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 65 cm.

Antal besök: 2 903