Balja, zink, 1900-tal.

Balja, zink, 1900-tal.
1704719. Balja, zink, 1900-tal.

Höjd 33, diameter 63 cm.

Bucklor, märken, rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33, diameter 63 cm.

Bucklor, märken, rostangrepp.

Antal besök: 613