MATSERVIS, 54 delar, 1900-tal.

17047. MATSERVIS, 54 delar, 1900-tal.

Bavaria , bestående av 11 st mattallrikar, 10 st halvtallrikar, 12st assietter,10 st djupa, 6 st uppläggningsfat, 2 st uppläggningsskålar,1 st såskanna, 1 st såsskål.

Obetydlig slitage på guldkanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 545