GÖRAN BRUNIUS. Motiv med rovfåglar. Litografi. Signerad och numrerad 110/260.

170466. GÖRAN BRUNIUS. Motiv med rovfåglar. Litografi. Signerad och numrerad 110/260.

Bildyta 40 x 50 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 40 x 50 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 6 268