Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GÖSTA FALCK. Stilleben med solrosor. Olja på duk. Signerad Falck.
170463. GÖSTA FALCK. Stilleben med solrosor. Olja på duk. Signerad Falck.
65 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 44 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 086