KRATTA, Skåne 1800-talets mitt.

1704145. KRATTA, Skåne 1800-talets mitt.

Trolig fästemansgåva, originaldekor
längd 175 cm, bredd ca 70 cm.

Bruks- samt åldersslitage.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 175 cm, bredd ca 70 cm.

Bruks- samt åldersslitage.

Tema

Antal besök: 990