ARMBANDSUR, stål, Mido All Dial Diver Automatic. 2000-tal.
1704059. ARMBANDSUR, stål, Mido All Dial Diver Automatic. 2000-tal.
Cal. ETA 2836-2. 200 m. Dag/datum. Safirglas. Invändig vridring (bezel). Diameter 42. Armband och gummi och stål. Inner och ytter box. Manual. Full service 3/2-2021 med 1 års garanti på utfört arbete.
Lätt bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.