VERKTYG FÖR KONSTGJUTNING, 28 st, mässing, 1800-tal.

170400. VERKTYG FÖR KONSTGJUTNING, 28 st, mässing, 1800-tal.

Monterade på tavla.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterade på tavla.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 037