HÄNGFOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

170377. HÄNGFOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

Elektrifierad. 3-armad med 4 ljuspunkter. Maxlängd ca 125 cm med kedja. Reglerbar höjd.

Ej funktionstestad. Senare kupa. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 621