BORDSLAMPA samt SKÖLD, signerat A. Östling, 1900-tal.

170370. BORDSLAMPA samt SKÖLD, signerat A. Östling, 1900-tal.

Sköldens mått, 25 x 20 cm.
Lampans höjd 28 cm.
Enbart skölden är signerad men enligt uppgift ska även lampfoten vara av A. Östling.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sköldens mått, 25 x 20 cm.
Lampans höjd 28 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 647