JOSEP MARIA SUBIRACHS. Utan titel.

1703571. JOSEP MARIA SUBIRACHS. Utan titel.

Etsning
Signerad och numrerad 21/40. På tallrik, daterad 1970
53x70,5 cm.

På baksidan, små fläckar som inte påverkar framsidan.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning
53x70,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 225