PARTI SILVER, 10 delar, vikt ca 320 g.

17032. PARTI SILVER, 10 delar, vikt ca 320 g.

Bestående av bla gräddkanna, bägare, skedar mm. Högsta höjd 8 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och bucklor.

Antal besök: 659