KLAFFBORD, trä.

KLAFFBORD, trä.
1703043. KLAFFBORD, trä.

75 cm hög.
44 cm bred plus klaff 18cm x2.
80 cm djup.
18 cm klaff.

Bruksslitage, repor & märken.Bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!
1703043. KLAFFBORD, trä.

75 cm hög.
80 cm djup.
18 cm klaff.

Antal besök: 453