STOLAR, 6 st, Carl Malmsten, Gemla.

1703032. STOLAR, 6 st, Carl Malmsten, Gemla.

Höjd 84 cm
Etikettmärkta.

Slitage, rottingsitsar med delvis skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 84 cm
Etikettmärkta.

Antal besök: 1 522