STICKERT, troligen Holland, 17/1800-tal.

170281. STICKERT, troligen Holland, 17/1800-tal.

Längd med balja 39 cm, inskription på klingan Splendor Collvstrat.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 127