Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Bordslampor
BORDSLAMPA, mässing och glas, 1900-talets första hälft.
1702659. BORDSLAMPA, mässing och glas, 1900-talets första hälft.
Höjd 42 cm.
Mässingsfot med skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 42 cm.
Mässingsfot med skador.
Halmstads Auktionskammare
172