KARAFF, böhmisk kristall, 1900-tal.

1702374. KARAFF, böhmisk kristall, 1900-tal.

Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 431