FOTOGRAFI, Dwight D. Eisenhower "Allied forces in Europe during WWII" daterat 8 juni 1944 à tergo.

170229. FOTOGRAFI, Dwight D. Eisenhower "Allied forces in Europe during WWII" daterat 8 juni 1944 à tergo.

Originalfotografi föreställande Dwight D. Eisenhower med fallskärmstrupperna i England innan D-dagen. Bildyta ca 20 x 24 cm.

Ytslitage, veck, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 177