TERRIN, med lock, BORDSLAMPA, Capodimonte porslin, 1900-tal.

17021. TERRIN, med lock, BORDSLAMPA, Capodimonte porslin, 1900-tal.

Lampans höjd 54, terrinens längd 43.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 233