Plan 714 till Sydney slitage, sned rygg
Det svarta guldet sned samt bruten rygg, fläckar på omslag
Faraos Cigarrer, sned samt rygg med skador, lös inlaga
Tintin i amerika sned rygg, omslag med fläckar
Det sönderslagna örat, sned samt omslag med veck.