HARALD SALLBERG. Etsning.

HARALD SALLBERG. Etsning.
1701508. HARALD SALLBERG. Etsning.

Stockholmsmotiv, numrerad 21/40, daterad 50, 46x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 357