FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets fjärde kvartal.

170132. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets fjärde kvartal.

Höjd ca. 92 cm. Längd ca. 88 cm.

Smärre sprickbildningar i övre ryggdel på en fåtölj.
Stöt- och slagmärken, repor. Tygfoder på undersida delvis lossnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 694