Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
MÅLKÄRL, tenn, Johan Christopher Pohlitz, verksam 1723-1742/45 i Stockholm. Daterad 1745.
17013. MÅLKÄRL, tenn, Johan Christopher Pohlitz, verksam 1723-1742/45 i Stockholm. Daterad 1745.
Höjd 11 cm.
Slitage och buklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11 cm.
Slitage och buklor.
Auktionshuset Kolonn
1 661