HANS PHILIP ZACHAU. bordslampa, "Softling", Ateljé Lyktan, formgiven 1982.

1700719. HANS PHILIP ZACHAU. bordslampa, "Softling", Ateljé Lyktan, formgiven 1982.

Etikettmärkt.
Höjd 56 cm
Diameter 39 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage, fläckvis färgbortfall/märken/repor.

Etikettmärkt.
Höjd 56 cm
Diameter 39 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 435