KARTA, Sverige och Norge för geografisk åskådnings-undervisning, Oscar Åbergh, 1800-tal.

170031. KARTA, Sverige och Norge för geografisk åskådnings-undervisning, Oscar Åbergh, 1800-tal.

Förläggare G.D. Malmberg i Stockholm, tryckt hos Lith. Aktie Bolaget Norrköping 1871

155 x 103 cm.

Slitage och fläckar, skador, gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

155 x 103 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 213