TERRIN, Rörstrand, sent 1800-tal.

170027. TERRIN, Rörstrand, sent 1800-tal.

Dekor i flytande blått, skålfat med lock, totalhöjd 23 cm, längd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 926