VÄSKA, "Charlton", Michael Kors.

169995. VÄSKA, "Charlton", Michael Kors.

"Charlton Crossbody Shoulder Bag" i färgen "Vanilla white leather" med logograverat spänne . Längd 21 cm, höjd 15 cm.

Spänne med några repor. Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 686