Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Skulptur
BERNDT HELLEBERG. Skulptur, gips, signerad och daterad -54.
169989. BERNDT HELLEBERG. Skulptur, gips, signerad och daterad -54.
Harlequin. Höjd 34.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Harlequin. Höjd 34.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 542