SATSBORD, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.

169973. SATSBORD, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.

3 delar, största bordets längd 50, bredd 35, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 798