SOLGLASÖGON, ''Balorama'', B&L Ray-Ban.

1699599. SOLGLASÖGON, ''Balorama'', B&L Ray-Ban.

Ca 14.5 cm breda.
Med originaletui.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 14.5 cm breda.
Med originaletui.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 894