EWALD DAHLSKOG. Gouache.

EWALD DAHLSKOG. Gouache.
1699303. EWALD DAHLSKOG. Gouache.

Sydländsk by. Signerad samt daterad 16/2 -39.50x64 cm.

Mindre ytslitage.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Antal besök: 281