GERDA AHLM. Olja på pannå.

1699290. GERDA AHLM. Olja på pannå.

"Juland lake". Signerad 36x49 cm. A tergo signerad etikett
35,5x49 cm.

Mindre ytslitage.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5x49 cm.

Mindre ytslitage.

Tema

Antal besök: 795