STRINGTAVLA, Bror Bonfils Danmark, 1900-talets mitt.

1699120. STRINGTAVLA, Bror Bonfils Danmark, 1900-talets mitt.

Mått 39,5x23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 39,5x23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 143