Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Konst
Övrigt
STRINGTAVLA, Bror Bonfils Danmark, 1900-talets mitt.
1699120. STRINGTAVLA, Bror Bonfils Danmark, 1900-talets mitt.
Mått 39,5x23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 39,5x23 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
707