PER GUNNAR LINDSTRÖM. Kustparti, olja på pannå, signerad.

169882. PER GUNNAR LINDSTRÖM. Kustparti, olja på pannå, signerad.

50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Antal besök: 5 867