SIDEBOARD, 1960/70-tal, plexi, på hjul.

1698827. SIDEBOARD, 1960/70-tal, plexi, på hjul.

höjd 44-5, 97x40 cm.

Repor, nya hjul efter orginal.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 44-5, 97x40 cm.

Antal besök: 1 907