PARIAN, Gustavsberg " Kan du inte tala ".

16987. PARIAN, Gustavsberg " Kan du inte tala ".

Stämplad 1930, längd 27, höjd 13 cm.

Obetydlig nagg på gossens tröja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 494