OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barn med kälkar. Olja på duk, signerad Synnerholm.

169879. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barn med kälkar. Olja på duk, signerad Synnerholm.

Bildmått: 37 x 45 cm.

Kraftig krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: 37 x 45 cm.

Kraftig krackelyr.

Antal besök: 1 996