MATSERVIS, ca 51 delar, porslin, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

169874. MATSERVIS, ca 51 delar, porslin, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

Bestående av; 12 tallrikar, 12 djupa tallrikar/skålar, 6 förrättstallrikar, 14 assietter, 2 såsskålar, 2 uppläggningsskålar, 2+1 uppläggningsfat.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 831