Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Borgholm Slott Öland, olja på duk, signerad Otto T 1936.
169850. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Borgholm Slott Öland, olja på duk, signerad Otto T 1936.
Ca 54,5 x 66 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 54,5 x 66 cm.
Fläckar.
Auktionshuset Kolonn
1 019