LOCKASK, porslin, Frankrike.

LOCKASK, porslin, Frankrike.
169824. LOCKASK, porslin, Frankrike.

Gångjärn och detaljer i förgylld metall.
Höjd 9 cm, bredd 19 cm, djup 14,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 140