EMALJMÅLNING, med bronsram, 1800-tal.

1698249. EMALJMÅLNING, med bronsram, 1800-tal.

Otydl signerad, mått 12,5x10 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 257