JIBBY, (Schuco replika), Schweiz, blå plåtbil, gummihjul, urverk med växelmekanik.

169819. JIBBY, (Schuco replika), Schweiz, blå plåtbil, gummihjul, urverk med växelmekanik.

Längd 14 cm.

Lackskador, slitage. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14 cm.

Antal besök: 1 606