KÖKSGRUPP, 6 delar, 1900-talets andra hälft.

169802. KÖKSGRUPP, 6 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord längd 140, bredd 90, höjd 73,5 samt skiva 45 cm.
5 stolar höjd 96 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 stolar höjd 96 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 1 191