FIGURIN, stengods, "Strix Nebulosa", Paul Hoff, Gustavsberg. signerad och daterad 1986.

169773. FIGURIN, stengods, "Strix Nebulosa", Paul Hoff, Gustavsberg. signerad och daterad 1986.

2 ugglor. Höjd ca. 15 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ugglor. Höjd ca. 15 cm.

Antal besök: 2 385