SOFFA, "Twist", Mio, 2000-tal.

1697705. SOFFA, "Twist", Mio, 2000-tal.

Rygghöjd 82, sitthöjd 42, längd 174 cm.
Märkt "Colie 1 Twist".

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt "Colie 1 Twist".

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 814