CLARENCE SINCLAIR BULL. Fotografi, "The Kiss", stämpelsignerad och märkt AP.

169740. CLARENCE SINCLAIR BULL. Fotografi, "The Kiss", stämpelsignerad och märkt AP.

Stämplad med the Kobalt Collection sigil.

Lite vågigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lite vågigt.

Antal besök: 1 075