MOTORSÅG, Partner P842.

MOTORSÅG, Partner P842.
1697032. MOTORSÅG, Partner P842.

Årsmodell 2009, instruktionsbok medföljer.

Ytslitage repor och märken. Enligt uppgift endast använd vid ett tillfälle. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 299