MIGUEL BERROCAL. ”La Menina II”.

1696966. MIGUEL BERROCAL. ”La Menina II”.

Transformerbar och avtagbar bronsskulptur
Signerad och numrerad 347/2000. Tillverkad 1972. Du kan infoga Op. 110. Op. 117
34,5x19,5x19,5 cm.

I gott skick. Rester av metall renare.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

34,5x19,5x19,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 633