BRUNO WIKLUND. Olja på duk.

1696906. BRUNO WIKLUND. Olja på duk.

Storspov, signerad 41x33 cm.

Bruksslitage.

Storspov, signerad 41x33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 148